ART / Lithographs / Litograph in colors 15061029
nr 1506 1029
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. Le lézard aux plumes dór. 1967. Maeght 449. Signerad och numrerad, 2/20. Pegament. Sheet: 35x50 cm. Outer dimensions including frame: 44x58,
LITOGRAPH IN COLORS, Le lézard aux plumes dór. 1967. Maeght 449. Signerad och numrerad, 2/20. Pegament. Bladets mått: 35x50 cm. Yttermått inklusive ram: 44x58
14000
SEK 12500
Monday November 28 2022
at 19:26:15
12.000 kr
- Klassiska
Nov 28
Klassiska
Read more about Klassiska